‘Cuphead’ Netflix dizisi oluyor.

2017 yılında çıkan bol ödüllü oyun dizi haline geliyor.

2017 yılında çıkan ve görsel olarak birçok kişinin beğenisini toplayan Cuphead oyunu Netflix için animasyon dizisi olarak yayınlanacağı duyuruldu.

Retro çizim tarzı ve zorlu oynanış dinamikleriyle oyuncuların beğenisini kazanan Cuphead’in yaratıcısı Studio MDHR yayınladığı açıklamasında oyunun Netflix iş birliğiyle animasyon dizisi haline getirileceğini müjdeledi.

Bugüne kadar 4 milyondan fazla satan oyun Microsoft, Nintendo Switch ve Mac sistemlerinde oynanabiliyor. 20’den fazla önemli ödül kazanan Cuphead, Xbox One platformunda “Yılın Oyunu” ve “Yılın En İyi Bağımsız Oyunu” ödüllerini de kazanmıştı.

Yapımcı Studio MDHR animasyon dizisinin isminin de The Cuphead Show! olacağını belirtti.

Netflix‘in yeni animasyonu The Cuphead Show! ne zaman yayınlanacak?

Hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik olacağı söylenen yeni Netflix animasyonunun yayın tarihi henüz belli değil, ancak 2020 yılında yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Chad Moldenhauer’in yazacağı animasyon dizinin yapımını King Features Syndicate ile birlikte Netflix’in animasyon stüdyosu üstlenecek.

Related Posts
Devamını Oku

Sense8 final filmi tarihi belli oldu

Netflix, Sense8 dizisinin hikayesini tamamlayacak final filmi için bir çıkış tarihi duyurdu. Sense8 hayranlarının merakla beklediği 2 saatlik…
Devamını Oku

Stranger Things 3. Sezonda Neler Olacak?

Stranger Things’in ikinci sezonunun çıkmasının üzerinden aylar geçti ve dizinin hayranları yeni sezonda ne olacak merak içinde. Neyse…