HaberlerHakan: MuhafızOriginalsÖzelSSS

Hakan Muhafız 2. Sezonu: Yayın Tarihi, Oyuncuları ve Tüm Bildiklerimiz

0

14 Aralık Cuma günü yayınlanan sezonu ile büyük beğeni toplayan Hakan Muhafız (The Protector) dizisinin sevenlerinin büyük merakla beklediği ikinci sezon açıklaması yapıldı.

Daha önce tanıtım ve basın toplantısında dizinin 2. sezon onayı aldığı ve diziye yeni eklenen isimler olduğu açıklanmıştı. Yeni sezonda Hakan rolüyle başrolde yer alan Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş gibi oyunculara Boran Kuzum ve Engin Öztürk katılacak.

Yönetmenliğini Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral’ın yaptığı dizinin görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Tiryaki üstleniyor.

Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı ve İpek Gökdel’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitabından uyarlanan dizinin ikinci sezonu 10 bölümden oluşacak.

∙ R E K L A M ∙

Netflix ilk sezonun bitişi ile beraber Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. ve 4. sezon onayını da resmi olarak vermiş ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik ögeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuşmuştu.

The Umbrella Academy 1. Sezon – Dizi Müzikleri & Şarkı Listesi

Önceki haber

‘Cuphead’ Netflix dizisi oluyor.

SIRADAKİ HABER

Yorumlar

Yorumlar kapalı