Hakan: Muhafız: 3. Sezon Yayın Tarihi: Oyuncuları ve Tüm Bildiklerimiz

Hakan Muhafız (The Protector) dizisinin sevenlerinin büyük merakla beklediği üçüncü sezon yayın tarihi açıklaması yapıldı.

26 Nisan 2019’da yayınlanan ikinci sezonu ile büyük beğeni toplayan Hakan Muhafız (The Protector) dizisinin sevenlerinin büyük merakla beklediği üçüncü sezon açıklaması yapıldı.

Netflix ilk sezonun bitişi ile beraber Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. ve 4. sezon onayını da resmi olarak vermiş ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik ögeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuşmuştu.

Hakan: Muhafız: 3. Sezon Konusu: Neler Oldu?

Üçüncü sezonda Hakan, cehenneme dönen İstanbulu kurtarmak için büyük bir mücadeleye girecek. Ölümsüzlerin saldırısı ile yayılan virüs ile tehlike altında kalan şehir, Faysal ile Rüya’nın asıl hedeflerine ulaşmasına bir adım daha yaklaştırıyor.

Şehre yayılan virüs için panzehire ulaşma çabasındaki Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan ve aynı amaç için mücadele eden Burak ile şehri kurtarmak için mücadele edecekler. Tüm bu sorunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan son mücadelesini uzun zaman İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanmış Vezir’i bulması gerekecektir.

[image lightbox=”0″ caption=””]https://netflixhaber.com/wp-content/uploads/2020/02/hakan-muhafizin-3-sezonu.jpg[/image]

Hakan: Muhafız: 3. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Oynuyor?

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nun olduğu dizinin 3. sezonunda kadroya Taner Ölmez ekleniyor.

Karakter Oyuncu
Hakan Demir Çagatay Ulusoy
Zeynep Erman Hazar Ergüçlü
Faysal Erdem Okan Yalabik
Levent Engin Öztürk
Mergen Saygin Soysal
Azra Çigdem Selisik Onat
Serdar Kubilay Karslioglu
Ruya Burçin Terzioglu
Kahin Miray Daner
Piraye Ayse Melike Çerçi

23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Çağatay Ulusoy, 2010 yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuk dersleri almaya başlamış ve oyunculuk kariyerine Show TV’de 2011’de yayınlanmaya başlanmış olan “Adını Feriha Koydum” adlı dizideki Emir Sarrafoğlu karakteri ile başlangıç yapmıştı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı ve İpek Gökdel’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitabından uyarlanan dizinin üçüncü sezonu 8 bölümden oluşacak.

Hakan: Muhafız: 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi Hakan: Muhafız tüm dünyayla aynı anda 3. sezon bölümleriyle 6 Mart’ta geri dönecek.

Hakan: Muhafız 3. Sezon fragmanı

[tnm_video layout=”mnmd-post-media-wide”]https://www.youtube.com/watch?v=OaESkQEGiPs[/tnm_video]

Hakan Muhafız 3. Sezonu nasıl izleyebilirim?

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Funda Eryiğit olan ilk Netflix Türkiye dizisi Hakan Muhafız’ın 3. sezonunun 6 Mart’tan itibaren bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

You May Also Like