Netflix’in gençlik dizisi ‘Elite‘ eleştirmenlerin olumlu incelemelerinin yanı sıra izleyiciler tarafından da hayranlıkla izlenmeye devam ediyor. Carlos Monte ve Darío Madrona önderliğindeki ekibin hazırladığı Elite ilk bölümleri ile 5 Ekim 2018’de Netflix’te yayınlanmaya başlamış ve kısa sürede tüm Dünya çapında hayran kitlesine ulaşmıştı.
Zengin ailelere ait çocuklar için özel bir okul olan Las Encinas’taki öğrencilerin hayatlarının anlatıldığı dizide, aralarından birisi tarafından işlenen cinayetin ardından hayatlarının değişimi gösteriliyor. İspanyol dizisi, iyi tasarlanmış karakter hikayeleri ve sınıf ayrımı, sosyal medyanın gençler üstünde etkisi ve LGBTQ+ temsili gibi sosyal sorunlara da değinen hikayesi ile izleyicilerin de beğenisini kazanıyor.

Yayınlanan üç başarılı sezonun ardından tutkulu bir hayran kitlesine sahip olan dizinin sevenleri oldukça hararetli geçen 3. sezonun sonrasında yeni sezonu merak ediyor. İşte Elite’in 4. sezonu hakkında şu ana kadar bilinenler.

post image

Elite Konusu: Neler oldu?

Okula dönen Polo’nun varlığı ile tüm öğrencilerde yarattığı gerginlik ancak Las Encinas’ta yaşanacak yeni bir trajedi ile çözülebilirdi. Okulda son dönemlerini geçiren kahramanlarımız artık hayatlarının tamamen değiştirebilecek kararları almak zorunda kalacaklardı. Sezon boyunca aşkın ve arkadaşlığın her zamankinden daha önemli olduğu bu dönemde, daha yeni başlayacak hayatlarının daha da kararmasına sebep olan kıskançlık, sırlar ve intikam duyguları ile dolu bir trajediye dönüşüne tanık olacaktık.

Elite 4. Sezon Oyuncu Kadrosu: Yeni sezonda kimler yer alacak?

Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, dizinin bir çok oyuncusu 4. sezonunun ‘Elite’ için yepyeni bir evre olacağından bahsediyor. Bu da şu anlama geliyor: Dizinin hayranları yeni sezonda Samuel karakteri ile Itzan Escamilla, Christian karakteri ile Miguel Herrán, Nano karakteri ile Lorente Lopez, Guzman karakteri ile Miguel Bernardeau, Lu karakteri ile Danna Paola, Nadia karakteri ile Mina El Hammani, Carla karakteri ile Ester Expósito, Ander karakteri ile Arón Piper, Omar karakteri ile Omar Ayuso, Cayetana karakteri ile Georgina Amoros, Rebeca karakteri ile Claudia Salas, Valerio rolündeki Jorge Lopez, Yeray karakteri ile Leïti J. Sene ve Malick rolündeki Sergio Momo’ya veda etmek zorunda kalabilirler.

post image

Elite 4. Sezon Yayın Tarihi: Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Elite dizisinin sekiz bölümden oluşan 3. sezonu 13 Mart 2020’de Netflix’te yayınlandı. Dizinin hayranlarını sevindiren haber dizinin üçüncü sezonunun yayınlanmasından iki ay önce 20 Ocak 2020’de Netflix tarafından verilmiş ve Elite 4. ve 5. sezon resmi onayı açıklanmıştı.

Elite dizisinin sezon yayın tarihleri konusunda Netflix tarafından şu ana kadar düzensiz bir takvim uygulanıyor ancak 4. sezon çekimlerinin başladığı bilgilerini göz önüne aldığımızda ‘Elite’ 4. Sezon’un 2020’nin sonlarında yayınlanmasını bekleyebiliriz.

Resmi tarih açıklandığında sayfamızda bu gelişmelere yer vereceğiz.

Önceki sezonlarda olduğu gibi, 4. sezonunda her biri ortalama 50 dakikalık sekiz bölümden oluşacağını tahmin ediyoruz.

Elite Fragmanı

Elite dizisini nasıl izleyebilirim?

İspanyol yapımı ‘Elite’ dizisinin şu ana kadar yayınlanan tüm bölümlerini bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.


5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Taha

anlamadığım şey oyuncu kadrosu değişecek mi ?

enes

oyuncu kadrosunda değişiklik yapılırsa bence en büyük değişiklik sınıf ortamında yaşanacak ve ayrılanların diziyle nasıl bağlanacağını bende merak ediyorum

i

Emre

Saydığınız isimlerin bir çoğu 4. sezonda olabilecek isimler. Sınıf tekrarı yapan öğrenciler ve okul devam ediyor üniversite kazanıp gidenlerin de dönebileceği isimler var. Bence yanlış bir yorum olmuş

Mehmet

Samuel otçu kıza yanlış yapmasaydı daha güzel olurdu. Neyse her karekter bir yanlış yaparak bizce yanlış genel tabirle level atladılar 🙂

Hakan

Son sezonda güzel bir bağlantıyla hikayeyi noktaladıklarını düşünüyorum. Herkes normal yaşamına devam etmek için ayrıldı sonuçta. Yeni bir sezon, önceki 3 sezonun tadını vermeyecektir.